Rejestracja 42 612 13 90 / 42 612 13 91
Zapraszamy Pn. - Pt. 08:00 - 18:00,
Łódź, ul. Niezapominajki 15
 
 • Dermatoskopia to metoda diagnostyczna zmian chorobowych skóry przy pomocy specjalnego urządzenia – dermatoskopu – czyli lupy o powiększeniu 10-20-krotnym i światła standaryzowanego, dających obraz trójwymiarowy.

  Pozwala ona bez pobierania wycinków tkankowych odróżnić, czy znamię posiada wskaźniki nowotworowe, czy też nie. Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne, może być wykonywane na każdym pacjencie, w tym na kobietach w ciąży.

  Czas badania w zależności od zmiany wynosi od kilku do kilkunastu minut. W przypadku podejrzenia przez lekarza wykonującego badanie o zmianę nowotworową zaleca się chirurgiczne usunięcie znamienia, które następnie przekazywane jest do badania histopatologicznego w celu wykluczenia nowotworu.

  Zmiany skórne, w Neomedical, można usuwać przy pomocy technik elektrochirurgicznych lub kriochirurgicznych, przy czym nalezy pamiętac, że kriochirurgia nie pozwala na przekazanie materiału do badania chistopatologicznego, ponieważ komórki zostaja zniszczone działaniem niskiej temperatury.

 • Konsultacja lekarska dermatologiczna 150 zł
  Dermatoskopia 60 zł
  Usunięcie 1 zmiany skórnej - kriochirurgia 60 zł
  Usunięcie 1 zmiany skórnej - elektrokoagulacja 60 zł
  Badanie bakteriologiczne wymazu 50 zł
  Badanie mykologiczne wymazu 50 zł
  Badanie histopatologiczne - 1 wycinek 50 zł

Współpracujemy z firmami: