Rejestracja 42 612 13 90 / 42 612 13 91
Zapraszamy Pn. - Pt. 08:00 - 18:00,
Łódź, ul. Niezapominajki 15
 
 • dr n.med. Ryszard Myśliński
  wtorki: 13.00 - 16.00

  dr n. med. Elżbieta Walenczak
  zgodnie ze zmiennym grafikiem (informacja w rejestracji przychodni) 

  lek. Sylwia Szczepaniec (Roguz)
  wtorki: 16.00 - 19.00 czwartki: 16.00-19.00

     USG PIERSI

  Badanie diagnostyczne, nieinwazyjne, z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych. BADANIE JEST ZUPEŁNIE BEZPIECZNE DLA PACJENTKI. MOŻNA JE WYKONYWAĆ ZARÓWNO W OKRESIE CIĄŻY JAK I KARMIENIA PIERSIĄ. Badanie USG piersi umożliwia ocenę struktur  gruczołu sutkowego: rodzaj tkanek  jakich zbudowana jest pierś, obecnośc zmian chorobowych, obecność guzków i stępna ocenę ich charaktery, ocenę wężłów chłonnych dołów pachowych.

  Jeżeli lekarz stwierdzi, że istnieje takie wskazane, to po wykonaniu USG piersi moze zlecic wykonanie mammografii lub biopsji zmiany.

  USG piersi może byc wykonywane u kobiet w każdym wieku i powinno być traktowane jako rutynowe badanie profilaktyczne przynajmniej raz do roku oraz w przypadku wykrycia jakieokowiek objawu z wymienionych poniżej:

  - ból piersi,
  - zmiana w piersi wyczuwalna przez dotyk,
  - istnienie zmian łagodnych wykrytych w wcześniejszych badaniach,
  - występowanie nowotworów sutka w rodzinie
  - stosowanie hormonalnej terapii zastępczej

  Badanie najkorzystniej jest wykonac pomiędzy 1 a 10 dzniem cyklu miesiaczkowego.

  Jeśli istnieja wyniki wcześniejszych badań USG piersi Pacjentki są proszone o przyniesienie ich na badanie kolejne. 

 • Dr n. med. Ryszard Myśliński

  wtorki: 14.00 - 16.00

  Dr n. med. Zbigniew Cukras -

  (USG narządów ruchu, USG bioderek niemowląt)

  wtorki: 16.00 - 18.00

  Lek. Magdalena Golańska Wróblewska

  (USG piersi, USG ciąży, USG ginekologiczne):

  poniedziałki, środy, piątki (zamiennie):

  10.00-14.00, 15.00-18.00)

  Dr n. med. Przemysław Łaganowski

  (USG narządów ruchu)

  środy: 16.00 - 18.00

  Lek. med. Adam Madej (USG układu moczowego)

  czwartki: 16.00 - 18.00

  Dr n. med Robert Pietruszyński (USG serca)

  poniedziałki: 15.00 - 20.00

  Lek. med Sylwia Szczepaniec (Roguz)

  (USG ginekologiczne, USG ciąży, USG piersi)

  czwart

  ki: 16.00 - 18.00Lek. Jacek Sońta

  piątki: 16.00 - 18.00

  (Konsultacje ortopedyczne, USG narządów ruchu)

  Dr n. med. Tomasz Talar

  (USG przezciemiączkowe, nerek, serca u niemowląt)

  piątki: 16.00 - 18.00

     USG – badanie ultrasonograficzne jest badaniem nieinwazyjnym, czyli nienaruszającym tkanek organizmu. Jest to również badanie bezbolesne i niezwiązane z żadnym ryzykiem dla pacjenta. Może być stosowane u osób w każdym wieku, także dzieci i kobiet w ciąży. W razie potrzeby można je powtarzać wielokrotnie bez niebezpieczeństwa dla pacjenta.

  Badanie USG nie wymaga skierowania lekarskiego. W naszej przychodni NEOMEDICAL w Łodzi zapraszamy Państwa na profesjonalne USG bez długiego oczekiwania w kolejkach. Nasi specjaliści są zawsze do Państwa dyspozycji – wystarczy umówić się na dogodny termin!

  Oferta badań USG
  W NEOMEDICAL wykonujemy pełną gamę badań USG. Są to:
  - USG ciąży 2D i 3D/4D – pozwala na obrazowanie rozwijającego się płodu, określenie jego wymiarów oraz ewentualnych nieprawidłowości, istnieje możliwość wykonania zdjęć i filmów 3D
  - USG narządów rodnych waginalne i przez powłoki brzuszne 2D i 3D – stosowane w celu określenia prawidłowej budowy i działania narządów rodnych u kobiet: jajników, jajowodów, macicy
  - USG serca, echokardiografia, echo serca – badanie umożliwia ocenę budowy serca i jego pracy, w tym zastawek, jam serca, jego kurczliwości, objętości i grubości ścian
  - USG jamy brzusznej – umożliwia ocenę narządów jamy brzusznej, w tym wątroby, pęcherzyka żółciowego, dróg żółciowych, trzustki, śledziony, jelita cienkiego i jelita grubego i dużych naczyń krwionośnych
  - USG stawów – umożliwia sprawdzenie prawidłowej budowy i działania stawów
  - USG prostaty – sprawdza budowę prostaty, pozwala na określenie jej wielkości i ewentualnych zmian
  - USG tarczycy – pozwala na określenie budowy tarczycy oraz jej wielkości, objętości i ewentualnych guzków
  - USG układu moczowego – umożliwia ocenę pęcherza, nerek i dróg moczowych, między innymi pozwala wykryć piasek i kamienie nerkowe
  - USG piersi – sprawdza budowę piersi i ewentualne zmiany guzkowe i innego rodzaju
  - USG Doppler – badanie dopplerowskie, które sprawdza działanie układu krwionośnego, w tym miejsc, w których krew przepływa wolniej i szybciej

  Badania USG można wykonać zarówno profilaktycznie, aby określić aktualny stan i pracę narządów wewnętrznych czy też rozwoju płodu, jak i w przypadku diagnostyki schorzeń. Wyniki badań obrazowych USG dostępne są od razu.

  Jaka jest różnica pomiędzy obrazowaniem 2D, 3D i 4D?
  - USG 2D – uzyskany obraz jest dwuwymiarowy i odzwierciedla przekrój narządu lub płodu, ma postać czarnego wizerunku przekroju badanego organu
  - USG 3D – pozwala uzyskać obraz trójwymiarowy i kolorowy obraz organu
  - USG 4D – generuje obraz trójwymiarowy w formie filmu w czasie rzeczywistym, pozwalając na obserwację ruchu

  W naszej pracowni USG NEOMEDICAL w Łodzi wykonujemy badania w formacie 3D/4D odznaczające się znakomitą jakością obrazu. Używamy aparatów USG na najwyższym światowym poziomie: Hitachi Aloka Prosound  Alpha 6 i Voluson E6 BT10, które wyposażone są w głowice pozwalające na wykonanie pełnego panelu badań. Zapis obrazu na płytach DVD i CD pozwala, aby mogli Państwo w dowolnej chwili konsultować wyniki badań z lekarzami.

  Zapraszamy serdecznie do NEOMEDICAL Łódź na badania USG – prosimy o kontakt w celu rejestracji!

 • Dr n. med. Zbigniew Cukras

  (USG narządów ruchu u dzieci, USG bioderek niemowląt)

  wtorki: 16.00 - 18.00


  Dr n. med. Tomasz Talar

  (USG przezciemiączkowe, nerek, serca u niemowląt)

  czwartki lub piątki zamiennie: 16.00 - 18.00

   


  W Neomedical dla naszych najmłodszych pacjentów przewidzieliśmy opiekę lekarza neonatologa, zajmujacego się rozwojem i problemami wieku niemowlęcego.

  Gabinet pediatryczny wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt USG pozawalajacy na nieinwazyjne badania obrazowe

  USG przezciemiączkowe to jedyne możliwe badanie USG  głowy. Jest ono wykonywane tylko u małych dzieci, u którychciemiączko jeszcze nie zdążyło skostnieć, dzięki czemu fale ultradźwiękowe mogą przez nie przepłynąć. Badanie ultrasonograficzne głowy pozwala na bezbolesne i bezpieczne (nie emituje szkodliwego promieniowania, tylko dźwięki o wysokiej częstotliwości) zbadanie struktury mózgu, jam mózgu i naczyń krwionośnych w jego obrębie.

   

  "Źródło: prenting.pl 

  Kiedy wykonuje się USG przezciemiączkowe?

   

  Badanie ultrasonograficzne głowy jest wykonywane w sytuacjach, kiedy podejrzewa się u niemowlęcia różnego rodzaju problemy neurologiczne. Jest to badanie szczególnie często wykorzystywane w przypadku dzieci przedwcześnie urodzonych, czyli wcześniaków, których organizmy są jeszcze niedojrzałe i nieprzystosowane do samodzielnego funkcjonowania. Komplikacje porodu przedwczesnego u noworodka to nie tylko zaburzenia oddychania, ale także np. (rzadziej występujący) krwotok dokomorowy. Oprócz tego u wcześniaków oraz u dzieci z bardzo dużą masą urodzeniową może wystąpić uszkodzenie istoty białej mózgu wskutek urazu, co prowadzi do jej rozmiękania. Aby wykluczyć te poważne zagrożenia zdrowia i życia dziecka, profilaktycznie wykonuje się badanie USG głowy.

  Badanie ultrasonograficzne głowy noworodka jest także zalecane w przypadku:

  • zbyt szybkiego zwiększania się rozmiaru głowy dziecka (podejrzenie wodogłowia),
  • wystającego i twardego ciemiączka,
  • urazu głowy dziecka (podczas porodu lub po nim),
  • wszelkich objawów sugerujących schorzenia neurologiczne.

  Tego rodzaju USG jest bardzo przydatne w wykrywaniukrwawień wewnątrz mózgu, wodogłowia, guzów mózgu i powikłań zapalenia opon mózgowych u noworodka. Podczas badania można także ocenić ciśnienie wewnątrzczaszkowe oraz funkcjonowanie naczyń wewnątrz mózgu dziecka.

  Na USG przeciemiączkowe jest za późno w momencie, kiedy kości czaszki dziecka całkowicie zesztywnieją.

  Jak wygląda badanie USG głowy niemowlęcia?

  Do badania ultrasonograficznego głowy nie trzeba w żaden sposób przygotowywać dziecka. Trzeba tylko poinformować osobę przeprowadzającą badanie o ewentualnych lekach, które są podawane dziecku. Rodzic pozostaje z dzieckiem podczas badania, aby w razie potrzeby je uspokoić. Zwykle do badania niemowlę jest kładzione na brzuchu lub plecach, chociaż zdarzają się przypadki, że rodzic musiał trzymać dziecko na rękach. Nie wiąże się to z żadnymi komplikacjami i jest możliwe, choć rzadko praktykowane. Na główkę dziecka, a konkretnie na ciemiączko, nakładany jest specjalny żel zwiększający przewodzenie fal ultradźwiękowych. Jest to taki sam żel, jak w przypadku USG brzucha wykonywanego w czasie ciąży. Specjalna głowica emitująca fale ultradźwiękowe jest delikatnie przykładana do główki dziecka w miejscu, gdzie jest ciemiączko. Aby dobrze uwidocznić wnętrze czaszki, osoba badająca porusza ostrożnie głowicą. Całe badanie trwa maksymalnie pół godziny, a najczęściej tylko kwadrans.

  W przypadku wyników odbiegających od normy, zwykle zleca się dodatkowe badania dziecka."

   

   "Żródło: mjakmama24.pl

  Badanie stawów biodrowych u niemowląt.

  Badanie USG stawów biodrowych u niemowląt to jedno z obowiązkowych badań - wykonuje je się po ukończeniu przez dziecko 6. tygodnia, ale przed ukończeniem 12. Jest to jedno z najważniejszych badań oceniających rozwój stawów biodrowych.

   

  Pierwsze badanie stawów biodrowych dziecko ma zaraz po narodzinach. Jeśli neonatolog nie wykryje niczego, co mogłoby niepokoić, na kolejne badanie, tym razem do ortopedy, trzeba się wybrać, kiedy dziecko skończy 6 tygodni (ale przed ukończeniem 12 tygodni życia). Po to, by skorzystać z porady ortopedy dziecięcego albo poradni preluksacyjnej (zajmuje się diagnostyką i leczeniem wad wrodzonych i rozwojowych stawów), niezbędne jest skierowanie. Warto się po nie zgłosić już w 1. miesiącu życia malca i zawczasu umówić się na konsultację ortopedyczną, bo czas oczekiwania na wizytę bywa dość długi. Ortopeda dokładnie zbada oba stawy, sprawdzi, czy nie ma objawów niestabilności i ograniczeń w odwodzeniu nóżek, oceni również, czy nóżki są takiej samej długości.

  Badanie stawów biodrowych niemowlaka - ważne badanie kontrolne

  Niemowlakowi warto również zrobić badanie USG stawów. Powinien was na nie rutynowo skierować ortopeda, nawet jeśli podczas badania nie wykryje niczego złego. Jeśli specjalista nie wyda skierowania, warto się o nie upomnieć. USG pozwala bowiem na wykrycie nieprawidłowości, których nie ujawnia zwykłe badanie lekarskie. Jeśli lekarz nie będzie chciał wydać skierowania, trzeba zrobić badanie na własną rękę (koszt: 60–100 zł). Zapisując dziecko na USG, warto podkreślić, że chodzi o USG stawów biodrowych, bo niezbędny jest do tego odpowiedni aparat. Na własną rękę nie można robić niemowlakowi zdjęcia RTG – u tak małych dzieci kości nie są jeszcze w pełni wykształcone, i na zdjęciu nie będzie widać większości stawu biodrowego.

  Jak dbać o bioderka dziecka?

  Jeśli nieprawidłowości są nieznaczne, lekarz może zalecić układanie maluszka na brzuszku i tzw. szerokie pieluchowanie. Dobre do tego celu są pieluszki z flaneli, które nie zwijają się między nóżkami malca. To jednak niezła warstwa grzewcza, dlatego pieluchując dziecko w ten sposób, nie zakładaj już mu dodatkowego ubranka, by zapobiec odparzeniom, a u chłopców nie przegrzewać jąder. Zakładane na pieluszkę ubranka nie mogą być ani obcisłe, ani zbyt luźne (bo wtedy pieluszka będzie się wysuwała). Praktyczniejsze mogą być gotowe rożki, które ułatwiają ułożenie nóg dziecka w pozycji żabki. Troska o prawidłowy rozstaw bioderek to podstawa przy kłopotach z bioderkami. Dlatego noś niemowlaka okrakiem na biodrze, tak aby miał rozchylone nogi (jedna od przodu, druga po tylnej stronie twojego tułowia). Nie prostuj maluchowi nóżek, aby go zmierzyć, dopóki lekarz na to nie zezwoli. Jak najczęściej staraj się zapewnić dziecku możliwość swobodnego fikania nóżkami. Często zmieniaj jego pozycję, aby mogło kształtować stawy, rozwijać czucie ciała i koordynację ruchów.

  Co to jest dysplazja stawów biodrowych u niemowląt?

  Staw biodrowy złożony jest z kości udowej i tak zwanej panewki, otoczonych torebką stawową, więzadłami i ścięgnami. Jeśli głowa kości udowej znajduje się centralnie w odpowiednio głębokiej panewce, wszystko jest w porządku. Problem pojawia się, kiedy głowa kości udowej nie leży centralnie w panewce lub panewka jest niewykształcona (np. płaska). Staw biodrowy nie może się wtedy prawidłowo rozwijać, jest niestabilny i zagrożony podwichnięciem lub zwichnięciem.

  Dysplazja stawów biodrowych - kiedy potrzebny jest aparat

  Stwierdzona przez lekarza rozwojowa dysplazja stawów biodrowych wymaga odpowiedniego leczenia. Specjaliści zalecają zakładanie dzieciom z dysplazją specjalnego aparatu – ortezy, który pomaga doprowadzić staw do prawidłowego stanu. Ma on za zadanie utrzymać nogi dziecka w odwiedzeniu na boki i zgięciu w stawach biodrowych i kolanowych. Dzięki temu główka kości udowej znajduje się centralnie w panewce, a staw prawidłowo się kształtuje. Wniosek o aparat wystawia lekarz. Aparat wolno zdejmować tylko podczas pielęgnacji. Bywa to uciązliwe, ale konsekwentne przestrzeganie zaleconej terapii, gwarantuje prawidłowe ukształtowanie stawu. Za kilka lat nie będzie śladu po problemach, a dziecko może nawet uprawiać sport wyczynowo."


 • Dr n. med. Wojciecha Ałaszewski

  Lek. med Sylwia Roguz

  (USG ginekologiczne, USG ciąży)

  czwartki: 16.00 - 18.00

  Lek. med. Michał Pietrzak 

  (USG ginekologiczne, USG ciąży)

  wtorki: 14.00 - 20.00  Badanie USG jest nieinwazyjne i nie niesie ze soba żadnych narażeń, dlatego jest tak popularną metoda diagnostyczną u kobiet w ciąży.

  W ciąży fizjologicznej zalecane są przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne 3 badania:

  11-14 tydzień ciąży:

  - lokalizacja i uwidocznienie pęcherzyka ciążowego,
  - ocena kształtu i obrysów pęcherzyka,
  - ocena wieku ciążowego na podstawie średnicy pęcherzyka,
  - pomiar długości ciemieniowo- siedzeniowej płodu,
  - stwierdzenie obecności czynności serca płodu,
  - ocena liczby zarodków, kosmówek i owodni,
  - ocena macicy: kształtu i wielkości,
  - ocena przydatków,
  - wskazanianie.

  18-22 tydzień ciąży:

  - ocena rozwoju i anatomii płodu,
  - ocena ilości płodów i ich położenie,
  - biometria płodu: wymiar dwuciemieniowy główki, obwód główki, pomiar średnicy brzuszka, pomiar długości kości kości długich (udowej i ramieniowej),
  - ocena głowy, mózgowia, splotów naczyniówkowych, tylnego dołu czaski, móżdżku, oczodołów, podniebienia, górnej wargi,
  - oszacowanie wagi płodu,
  - pomiar długości kości nosowej jako markera wady genetycznej,
  - pomiar fałdu karkowego,
  - ocena długości kręgosłupa i jego ciagłości, klatki piersiowej, położenia i wielkości serca (obrazowanie czterech jam serca),
  - ocena częstości i miarowości pracy serca,
  - ocena jamy brzusznej: ciągłości powłok, lokalizacji i wielkości żołądka, jelit, nerek oraz pęcherza moczowego,
  - ocena kończyn płodu, kości udowych, podudzia, ramienia, przedramienia, stóp, dłoni,
  - ocena ruchomości kończyn.

  30-32 tydzień ciąży:

  - ocena rozwoju i dobrostanu płodu:
  - ocena anatomii dziecka,
  - ocena masy płodu i jego położenia,
  - ocena łożyska i jego dojrzałości,
  - budowa macicy,
  - ocena długości szyjki macicy,
  - badanie przepływu w tętnicy pępowinowej płodu, tętnicy środkowej mózgu i tętnicach macicznych.

  Używane przez nas nowoczesne  aparaty umożliwiają trójwymiarową rekonstrukcję obrazu płodu i wnętrza macicy, a co za tym idzie, uwidaczniają ruchy płodu. W wyniku analizy widoku 3D otrzymuje się precyzyjny i wyraźny obraz dziecka, który jest łatwy do odczytania dla każdego. Tymczasem na obrazie 2D bardzo często jedynie lekarz jest w stanie rozróżnić poszczególne części ciała płodu.

  Zastosowanie obrazowania 3D/4D umożliwia  wczesne i precyzyjne monitorowanie rozwoju dziecka. Obraz zbliżony do telewizyjnego pozwala nie tylko na ustalenie pozycji płodu i podstawowych cech, ale i na oglądanie wszelkich szczegółów anatomicznych. Pozwala też na wczesne rozpoznanie wad i podjęcie skutecznego leczenia odpowiednio wcześnie. Brak ograniczeń w ilości wykonanych badań usg w czasie ciąży pozwala pacjentom na udokumentowanie rozwoju dziecka na wszystkich jego etapach.

 • Dr n. med Robert Pietruszyński (USG serca)

  poniedziałki: 15.00 - 20.00

   


   

  USG serca/echo serca jest badaniem wykonywanym w NEOMEDICAL za pomocą światowej klasy ultrasonografu Hitachi Aloka Prosound  Alpha 6 obrazującym w technologii 3D/4D. Echo serca jest badaniem nieinwazyjnym, czyli nie naruszającym tkanek organizmu. Jest badaniem bezbolesnym i nie związanym z żadnym ryzykiem dla pacjenta. Badanie jest bezpieczne dla osób w każdym wieku, także dzieci i kobiet w ciąży. W razie potrzeby można je powtarzać wielokrotnie bez dodatkowego zagrożenia dla pacjenta. Pacjent nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań ani opieki po badaniu

  Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. 

  Echo serca pozwala na odtworzenie trójwymiarowego obrazu narządu na podstwawie zapisów obrazów przekrojów w czasie rzeczywistym.

  Stosowany w Neomedical aparat USG ma możliwość pomiaru przepływu krwi przez serce. Echo serca jest wykonywane w celu oceny budowy i pracy:

  - zastawek serca naturalnych lub sztucznych,
  - pomiaru wielkości i pracy komór serca,
  - grubości jego ścian,
  - diagnostyki wad serca,
  - obecność płynu w worku osierdziowym (worku otaczającym serce),
  - obecność skrzeplin w jamach serca,

  Wskazane zwłaszcza u chorych z:

  - chorobą wieńcową,
  - nadciśnieniem tętniczym,
  - niewydolnością krążenia,
  - kardiomiopatią,
  - zapaleniem mięśnia sercowego,
  - zapaleniem wsierdzia lub osierdzia,
  - zaburzeniami rytmu,
  - u chorych po zawale serca.

  Czas badania wynosi około 30 minut.

 •  


   

  Genetyczne badanie USG polega na wykonaniu badania ultrasonograficznego płodu  przez lekarza genetyka, który ma doświadczenie w diagnozowaniu wad wrodzonych
  u dzieci.  Aby zwiększyć skuteczność  badania, zbiera się także wywiad genetyczny
  i  przeprowadza dodatkowe testy.

  Genetyczne badanie ultrasonograficzne to przede wszystkim jak najdokładniejsze badanie obrazowe – USG 3D, USG 4D, USG kolorowe i o wysokiej rozdzielczości. Płód bada się w kierunku konkretnej choroby genetycznej (którą może odziedziczyć) lub w kierunku chorób, które mogą się w danej sytuacji pojawić. Jest to badanie tak dokładne, jak badanie dziecka tuż po urodzeniu. Podczas badania lekarz ocenia więc prawidłową budowę poszczególnych części ciała dziecka.

  Podczas badania lekarz zwraca uwagę także na ruchy dziecka. Ważne są spontaniczne ruchy rąk, tułowia i nóg, ale także na przykład połykanie wód płodowych. Obserwuje się ruch serca i jego zastawek oraz przepływ krwi w pępowinie. Oprócz tego, badanie obejmuje także łożysko – opisywany jest jego rozmiar, położenie i wygląd. Sprawdza się ilość naczyń krwionośnych wewnątrz pępowiny (prawidłowo powinny być dwie tętnice i jedna żyła pępowinowa). Bardzo ważną częścią badania jest ocena ilości płynu owodniowego, czyli wód płodowych. Ich nadmiar to wielowodzie, które może przyczynić się do powikłań ciąży, takich jak:

  • niedotlenienie wewnątrzmaciczne,
  • atonia macicy,
  • wypadnięcie pępowiny,
  • przedwczesne odklejenie łożyska,
  • przedwczesny poród.

  Oprócz samego badania ultrasonograficznego, dodatkowo w diagnostyce chorób wrodzonych stosuje się testy laboratoryjne.

   

   

 • USG owulacyjne 80 zł
  USG kontrolne (owulacji, położenia wkładki wewnątrzmacicznej itp) 80 zł
  USG ciąży 3D/4D 250 zł
  USG tarczycy 120 zł
  USG piersi 2D 120 zł
  USG serca ( Echo serca) 100 zł
  USG stawów 100 zł
  USG jamy brzusznej 120 zł
  USG narządów rodnych waginalne 2D 100 zł
  USG narządów rodnych przez powłoki brzuszne 2D 100 zł
  USG prostaty 100 zł
  USG układu moczowego 120 zł
  USG narządów rodnych waginalne 3D 100 zł
  USG ciąży 2D do 12 tygodnia ciąży 100 zł
  USG ciąży 2D powyżej 12 tygodnia ciąży 150 zł
  USG narządów rodnych przez powłoki brzuszne 3D 100 zł
  USG ciąży 3D/4D do 12 tygodnia ciąży 100 zł
  USG ciąży 3D/4D powyżej 12 tygodnia ciąży 200 zł
  USG ciąży 3D/4D powyżej 12 tygodnia ciąży z portretem 250 zł
  USG Doppler tętnic szyjnych lub kręgowych 140 zł
  USG Doppler tętnic i żył szyjnych 200 zł
  USG Doppler kończyn górnych 1 obwód (żylny lub tętniczy) 140 zł
  USG Doppler kończyn dolnych 1 obwód (żylny lub tętniczy) 140 zł
  USG Doppler kończyn górnych lub dolnych (2 obwody) 180 zł
  USG Doppler tętnic nerkowych 140 zł
  USG Doppler powrózków nasiennych 140 zł
  USG Doppler żyły wrotnej wątroby 140 zł
  USG bioderek u niemowląt 120 zł
  ECHO/USG serca screening u niemowląt 100 zł
  USG nerek u niemowląt 90 zł
  USG przezciemiączkowe u niemowląt 90 zł
  Konsultacja neonatologiczna z USG przezciemiączkowym i USG nerek 180 zł
  USG jamy brzusznej z układem moczowym 150 zł

Współpracujemy z firmami: